GPON محصول راحت و بی دردسر میکروتیک !

گروه آموزش تخصصی میکروتیک به پارسی : میکروتیک که به ساده کردن کارهای سخت شبکه مشهور است اینبار محصولی را معرفی کده که با استفاده از آن می توانید به سادگی با هر مسیریاب سخت افزاری میکروتیک که از پورت SFP پشتیبانی می کند بدون هیچ تنظیم خاصی از فیبر نوری استفاده کنید. توضیحات بیشتر را در فایل زیر مشاهده کنید.

مشاهده 

میکروتیک : رونق کسب و کار شما !

میکروتیک به پارسی : این روزها که بحث کسب و کار مورد توجه قرار گرفته است و طبیعتا این موضوع شامل حال متخصصان شبکه و فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر و آی تی هم می باشد. در این نوشته استفاده از میکروتیک را در راه اندازی کسب و کار ساده بررسی می کنیم.

چه باید کرد ؟

امروزه با توجه به رشد قابل توجه متقااضیان ارتباط به شبکه اینترنت راه اندازی شبکه های کابلی و بی سیم با تقاضای فراوانی مواجه شده است. شما می توانید به سادگی راه اندازی  این شبکه های ساده را فرا بگیرید.

چقدر هزینه نیاز است ؟

گام اول یادگرفتن مقدمات و تئوری مباحث مربوط به شبکه است. این مباحث در کتاب های درسی ( شامل آدرس های آی پی و مختصری از لایه های شبکه و ….. ) بیان شده است و نیاز به هزینه یا کلاس خاصی نیست.

گام دوم فراگیری کارهای تخصصی با میکروتیک است. در ساده ترین و کم هزینه ترین کار شما می توانید از نوشته های متنی همین سایت استفاده کنید و با دانلود نسخه سیستم عامل میکروتیک از سایت mikrotik.com و نصب بر روی یک نرم افزار ماشین مجازی نظیر vmware  یا virtual box آموزش های متنی این سایت را به سادگی امتحان کنید.

اگر مایل باشید کمی حرفه ای تر عمل کنید ( چون در روش نصب سیستم عامل بر روی ماشین مجازی امکان تست بخش های شبکه های بی سیم نیست ) می توانید یک مسیریاب ساده میکروتیک نظیر مدل های سری ۷۰۰ یا ۹۰۰ تهیه کنید. همچنین می توانید از کلاس های آموزشی یا کتاب هایی که در این زمینه است استفاده کنید در حالتی که از مسیریاب و کتاب و کلاس استفاده کنید هزینه حداکثر حدود یک میلیون تومان خواهد شد.

چه خواهد شد ؟

شما بعد از این گام ها توانایی راه اندازی شبکه های مختلف کابلی و بی سیم ساده را خواهید داشت. هزینه ای که بابت این کارها دریافت کنید به سادگی جبران هزینه های اولیه شما را خواهد داشت.

دفتر کار ؟

نگران دفتر کار و شرکت نباشید . شما می توانید به عنوان یک freelancer کار کنید. هر فری لنسر یک آگهی در سایت های مربوط به فری لسنر ها ثبت می کند و منتظر می ماند که سفارش داشته باشد یا سفارش های دیگران را بررسی می کند . شما می توانید همین حالا از سایت هایی نظیر پونیشا یا آگهی نامه هایی نظیر دیوار که کاملا هم رایگان هستند استفاده کنید.

امیدوارم این متن برای شما مفید باشد. شما می توانید تجربه های خودتان را برای ما ارسال کنید تا به نام شما در سایت قرار بگیرند.

 

RoMon برای شما چه می کند ؟

میکروتیک به پارسی - در ادامه آموزش های رایگان متنی میکروتیک به پارسی این بار هم در مورد قابلیتی که اخیرا میکروتیک به سیستم عامل Router OS خود اضافه کرده است یک آموزش تقدیم می کنیم. در این آموزش که به زبان فارسی تهیه شده است در مورد RoMon به صورت کامل مطالبی گردآوری و ارائه شده است.

برای دریافت فایل کلیک کنید.

میکروتیک رایگان برای تست

میکروتیک به پارسی : وقتی میکروتیک اعلام می کند نسخه جدید سیستم عامل Router OS منتشر شده است اشتیاق فراوانی برای مشاهده دستپخت جدید میکروتیک در بین کاربران وجود دارد. از طرف دیگر غالبا این توصیه را شنیده ایم که ” بگذارید نرم افزارهای جدید مدتی کار کنند و بعد که نقاط ضعف و قوتشان معلوم شد به آن نسخه ها مهاجرت کنید” بسیار خب ! با آن شوق و این توصیه چه باید کرد ؟

بهترین راه استفاده از نسخه های Demo میکروتیک هست. شرکت میکروتیک دو نسخه Demo به نشانی های زیر به رایگان در اختیار شما قرار داده است.

 

demo.mt.lv

demo2.mt.lv

نام کاربری Demo و بدون کلمه عبور می باشند.

موفق باشید