MUM کاربران میکروتیک در دبی

گردهمایی کاربران میکروتیک دبی

گردهمایی کاربران میکروتیک دبی

بدنبال برگزاری مجموعه نشست های کاربران میکروتیک که به MUM معروف شده اند. بزودی امارات متحده عربی – دبی میزبان کاربران میکروتیک خواهد بود.

بنا به اعلام شرکت میکروتیک تا کنون حدود سیصد ثبت نام انجام شده است.

نشانی محل برگزاری :
Radisson Blu Hotel, Dubai Deira Creek, Dubai, UAE

زمان برگزاری :

Monday, October 17, 2016

برای ثبت نام به نشانی www.mum.mikrotik.com مراجعه فرمایید.

GPON محصول راحت و بی دردسر میکروتیک !

گروه آموزش تخصصی میکروتیک به پارسی : میکروتیک که به ساده کردن کارهای سخت شبکه مشهور است اینبار محصولی را معرفی کده که با استفاده از آن می توانید به سادگی با هر مسیریاب سخت افزاری میکروتیک که از پورت SFP پشتیبانی می کند بدون هیچ تنظیم خاصی از فیبر نوری استفاده کنید. توضیحات بیشتر را در فایل زیر مشاهده کنید.

مشاهده 

همایش کاربران میکروتیک

گروه میکروتیک به پارسی – در ادامه مجموعه همایش های کاربران میکروتیک , این بار میکروتیک در قبرس میزبان کاربران است. مطابق برنامه های متداول در این مجموعه گردهمایی ها ارائه محصولات جدید , آموزش در برخی موارد و همچنین برگزاری دوره های رسمی آموزش و آزمون از جمله مواردی است که در این گردهمایی انجام خواهد شد.

اطلاعیه قطع همکاری فروش با انتشارات نشر گستر

به اطلاع کلیه کاربران سایت و متقاضیان خرید کتاب های میکروتیک به پارسی می رسانیم به دلیل قطع همکاری با انتشارات نشر گستر , فروش و ارائه کتاب ها و محصولات آموزشی میکروتیک به پارسی به صورت انحصاری از طریق وبسایت های ” میکروتیک به پارسی ” به نشانی persianmikrotik.ir و میکروتیک بازار به نشانی mikrotikbazar.ir انجام خواهد گرفت.